Ankara Çankırı Tanıtım Günleri muhteşem geçti. Belediye Başkanlarına Çankırı İş Dünyası Rehberini tanıttık

04.06.2016

Ankara Çankırı Tanıtım Günleri hemşehrilerinden büyük ilgi gördü. 26-29 Mayıs 2016 tarihleri arasında gerçekleşen Çankırı Tanıtım Günleri'nin açılışını TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çankırı Valisi Vahdettin Özcan, Çankırı Milletvekilleri Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu ve Hüseyin Filiz v e Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç birlikte yaptılar. Ankara Çankırı Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Adem Can, Ankara Çankırılılar Vakfı Genel Başkanı Recep Şahin'in ev sahipliğinde düzenlenen açılışa, İstanbul Çankırılar Vakfı Başkanı Sami Soydal ve vakıf yöneticileri ile İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu Başkan Vekili Arif Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri de destek verdi. 

Çankırı Tanıtım Günleri kapsamında Atatürk Kültür Merkezi'ne kurduğumuz Çankırı İş Dünyası tanıtım standı büyük ilgi gördü. Meclis Başkanı, Bakanlar, Vali, milletvekillerimiz ve belediye başkanlarımız ile çok sayıda hemşehrimiz standımıza gelerek Rehberle ilgili bilgi aldılar. İstanbul Çankırı Vakfı Başkanı Sami Soydal, ikinci başkanı Alişan Danacı ve Vakfın Kurumsal iletişim Direktörü Mustafa Haliloğlu Çankırı ilçe belediye başkanlarını ziyaret ederek Rehber hakkında bilgi verdiler ve başkanlardan destek istediler.

Başta Çankırı Valiliği ve Çankırı Belediye standı olmak üzere tüm ilçe standları ziyaret edilerek Başkan ve Kaymakamlara bilgiler verildi. Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, rehber çalışmasının Çankırı'ya büyük katlı vereceğine inandığını belirterek tüm iş adamalarımızı bu Rehberde yer almaya davet etti. Başkan Dinç destek için Çankırı'ya fabrika kuran Japon lastik devi Sumitomo Rubber AKO'nun standına giderek CEO Norifumi Fujimoto'ya Rehber tanıtımını bizzat gerçekleştirdi.

Dört gün süren Çankırı Tanıtım Günleri süresince,

Atkaracalar Belediye Başkanı Rifat Altıntop,

Bayramören Belediye Başkanı Halil Muratoğlu

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı

Ilgaz Belediye Başkanı Arif Çayır,

Eldivan Belediye Başkanı Nurettin Gökçer

Kızılırmak Belediye Başkanı Bayar Soysal

Korgun Belediye Başkanı Halil Öz

Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir Kaymak

Orta Belediye Başkanı Bayram Yavuz Onay,

Şabanözü Belediye Başkanı Mustafa Karakaya

Yapraklı Belediye Başkanı Ali Hasekioğlu'nu kurdukları stantlarda ziyaret ederek Rehber ile ilgili bilgiler aktardık ve desteklerini talep ettik. Başkanlarımız bu çalışmadan duydukları memnuniyeti dile getirerek destek sözü verdiler. Çankırı İş Dünyası Rehberi'nde ilçelerimizin tanıtımı ile ilgili de birer sayfa ver ayrılacak.

 


Haber'e Ait Diğer Fotoğraflar


Diğer haberler için tıklayınız.