Çankırı İş Dünyası Rehberi

Çankırı İş Dünyası Rehberi, İstanbul Çankırı Vakfı ile Çankırı Dernekler Federasyonu'nun ortaklaşa hazırladığı bir projedir. Rehber sayesinde başta İstanbul olmak üzere Türkiye'deki küçük esnafından sanayicisine kadar tüm Çankırılı firmaların bir araya gelmesi amaçlanmaktadır. 26 ana sektör şeklinde kategorize edilen Çankırı İş Dünyası Rehberi, klasik baskının yanı sıra www.cankirirehberim.com web sitesinde de yer alacaktır. Rehberimiz kalıcı bir eser olarak tüm Çankırılıların başucu kitabı olacaktır.

Neden Türkiye Çankırı İş Dünyası Rehberi?

Türkiye Çankırı İş Dünyası Rehberi, Türkiye'de değişik sektörlerde hizmet veren tüm Çankırılı firmaları bir arada bulma imkanı sunmaktadır. Onlarca sektörde hizmet veren işadamlarımız, hemşehrileri ile bu rehber sayesinde buluşacak ve sunacakları indirimlerle Çankırılılarla dayanışma içerisinde olacaklardır. Rehber sayesinde alışverişlerinde önce hemşehrilerini tercih edecekler ve birbirlerini bulma imkanına kavuşacaklardır. Tüm Çankırılılara dağıtılacak ÇanKart'lar sayesinde bir Çankırılılık ruhu oluşacak, bu kart sayesinde bir çok hemşehrimiz, Çankırılı firmalardan ve ulusal markalardan indirim fırsatlarına kavuşacaktır.

Rehberimizde başta İstanbul olmak üzere Türkiye'deki Çankırılı firmaların ve iş dünyasının kategorize edilmiş şekilde bilgilerine ve reklamlarına ulaşabileceksiniz. Rehberimizde sektör kategorileri ayrı renklerde verilerek kolay ulaşım imkanı sunulmuştur.

Rehberimizde yer alan bilgilere, www.cankirirehberim.com web sayfamız üzerinden üye girişi yaparak da ulaşabilirsiniz. Üye girişi ÇanKart'ların üzerinde yer alan seri numarası ile mümkün olmaktadır. Web sayfamızda ÇanKart sahiplerine özel indirim ve alış-veriş fırsatları görülmektedir. Web sayfamız sürekli güncellenecek ve yeni bilgi girişleri olacaktır.

Rehberimizde Çankırı haritasının yanı sıra ilimize ait tarihi ve turistik yerleri, doğal güzellikleri, Çankırı tarihi, istatistiki bilgiler, önemli telefonlar gibi bilgilere de yer verilmiştir.

Tüm Çankırılıların başucu kitabı olması için hazırlanan Türkiye Çankırı İş Dünyası Rehberi'nin hayırlı olması dileği ile…

Çankırı İş Dünyası Rehberi